Atsilepimai: Projektų valdymas

"Kursą „Projektų valdymas“ vertinu teigiamai, kadangi jame nebuvo dėstoma nuobodi teorija, o informacija perduodama rimtai studijuojant ir atliekant įdomias, kartais net netikėtas, užduotis, kurios verčia susimąstyti.

Šiuose kursuose mokoma, kad į projektų valdymą reikia žiūrėti kitu kampu. Štai keletas pavyzdžių:

  • Pareto principas, kad 80% darbo atliekama įdedant 20% pastangų ir todėl verta susimąstyti dėl siekimo 100% rezultato šiais laikais;

  • Svarbu laiku pateikti projekto paraišką ar patį projektą, galbūt ir neišbaigtą, bet JIS turi būti pateiktas reikiamu laiku. Taip mokoma valdyti laiką, kas kursų metu pakankamai sėkmingai buvo išmokta;

  • Gautas užduotis būtiną dalintis ir tik su projektiniu darbu galima pasiekti aukštų rezultatų, nes vienas žmogus nepajėgus visko žinoti.

Šiuose kursuose gavau naudingą kvalifikaciją, kuri leido perdėlioti prioritetus darbinėje veikloje, bei siekti aukštesnių tikslų ir kokybiškesnių rezultatų.

Noriu padėkoti ir dėstytojams už jų kūrybingumą rengiant užduotis ir leidžiant patiems suvokti, kad bet kokį tikslą galimą pasiekti šimtu skirtingu keliu. Būtent šis suvokimas yra neatskiriama PROJEKTINIO DARBO dalis." 

Arūnas Ruokis, UAB "Bioprojektas" projekto vadovas"Tai ne tik gera galimybė įgyti vertingų žinių ir pasitikrinti bei patobulinti projektų valdymo įgūdžius, bet ir būdas geriau pažinti save ir kitus skirtingų profesijų ir skirtingų interesų specialistų kompanijoje. Ir dar daugiau - išmokti suderinti skirtingus požiūrius ir priimti vieningą sprendimą siekiant bendro tikslo."

Neringa Jančiūtė, AB "Mintis" projektų vadovė


 

"TMI projektų valdymo kursai puiki priemonė įgyti bazinių žinių bei praktinių įgudžių. Šį kursą galėčiau vadinti tiltu į tolimesnį tobulėjimą."

Giedrius Košys, UAB "Swedbank investicijų valdymas" projektų vadovas
 "Kursas man padėjo susisteminti turimas praktines žinias. Kurso metu buvo susipažinta ir sistemingai taikoma visa klasikinė projektų valdymo metodika. Pateiktą medžiagą galima kiekvieną dieną taikyti darbuose kaip žinyną arba toliau tobulinti projektų valdymo sugebėjimus. Mokymosi metodas, paremtas patirtimi iš praktikos, padeda tinkamiau įvertinti siūlomų projektų valdymo sprendimų praktinę vertę. Lengva derinti studijas, darbą ir asmeninį laiką".

Marius Švedarauskas, UAB "Itero IT" direktorius
 


 

"Projektų valdymo kursas padėjo pagrindus teorinių žinių praktiniam pritaikymui. Kurso metu naudota medžiaga turi išliekamosios vertės, kadangi ji aiškiai išdėstyta ir ją puikiai pritaikau darbe. Praktiniai užsiėmimai leido suprasti kertinius projekto valdymo taškus ir galimų grėsmių šalinimo būdus. Kursai organizuojami taikant lankstų grafiką, tai suteikia galimybę nesudėtingai derinti studijas, darbą ir asmeninį laiką. Aš patenkinta studijų kokybe, negaila skirtų lėšų ir įdėtų pastangų."

Virginija Noreikaitė, UAB "Lukoil Technology Services Baltic" projektų vadovė


 

"Kursas buvo naudingas tuo, kad suteikė ne tik projekto valdymo žinių, bet ir išmokė, kaip užtikrinti sėkmingą projekto įgyvendinimą. Nemažai dėmesio skiriama problemų, kurios lemia projekto sėkmę, nagrinėjimui visuose projekto vykdymo etapuose. Praktinės užduotys padėjo užtvirtinti teorines žinias ir patobulinti projekto valdymo įgūdžius."

Inna Jakšto, UAB "LIT-INVEST" verslo administravimo specialistė
 "Prieš studijuojant šį kursą buvau toli nuo valdymo. Gavau supratimą, kuria kryptimi eiti, ką studijuoti. Gavau realius įrankius projekto valdymui, didelį malonumą nuo bendravimo. Ačiū!"

Evaldas Markūnas, UAB "Forveda" direktorius"Kursas labai įdomus ir gilus. Patiko visi seminarai, sprendėme daug praktiškų situacijų. Dėstytojas dirbo su kiekvienu dalyviu, laiko skyrė kiekvienam iš mūsų. Įgyjau motyvaciją mokytis kitų disciplinų, susijusių su šiuo kursu. Ačiū Jums!"

Simas Kargaudas, UAB "Mantvilė" direktorius
 "Renkantis projektų valdymo kursą aš peržiūrėjau daug galimybių, ilgai galvojau ir galiausiai apsistojau ties Ekonomikos ir vadybos AFW akademijos ir Tarptautinio menedžmento instituto siūlomo kurso „Projektų valdymas“. Mano pasirinkimą lėmė:
- Optimalus kurso turinys
- Patogus studijų grafikas
- Siūlomo kurso statusas
Mokantis Jūs galėsite ne tik perimti geriausią pasaulinę patirtį, atitinkančią aukščiausius standartus, bet ir gauti malonumą nuo bendravimo su kolegomis. Sėkmės!"


Ramūnas Peceliavičius, UAB "Viringas" direktorius
 "Tikslas, kurį kėlė vadovybė prieš mano studijas – gauti ne tik žinių visumą, o įrankius, kurių dėka specialistas gali valdyti ir iki minimumo sumažinti riziką, kuri yra neišvengiama vykdant bet kokį projektą. Buvo malonu jaustis komandos dalimi, kuriant projektą, bendraujant, dalyvaujant visuose praktinėse užsiėmimuose. Malonu jausti, kai gauni tai, ko tau taip trūko praktiniame darbe. Pasitikėjimas, kad tau to reikia, ir kad gali visas gautas žinias ir įgūdžius taikyti praktikoje."

Viačeslav Karpuchovas, UAB "Skaita" direktorius
 "Mano tikslas mokymų metu buvo išsiugdyti projektinį mąstymą? todėl itin svarbu buvo tai, kad mokymai truko ilgiau nei dvi valandas ar dvi dienas. Per keturis mėnesius praleistus su TMI kolektyvu ir grupe įgūdžiai susiformavo, tam įpatingai padėjo praktinės užduotys, vykdomos seminarų metu, namų darbai, lengvai įsimenama medžiaga. Mokymai atskleidė ir išmokė naudotis projektų valdymo įrankiais - dabar mokymų sėkmė ir vertė gyvenime priklauso tik nuo manęs."

Tadas Lukoševičius, UAB "Energetikos linijos" projektų vadovas


 

"Dėl mano darbdavio projektų gausos tenka nuolat naujinti jau turimas žinias ir darbo metodus. Studijuodama AFW žymiai išplėčiau savo kaip koncerno "Plaza" projektų valdymo departamento vadovės užduočių ir galimybių spektrą. Studijos vyksta lygiagrečiai su darbu. Man buvo patogu dirbti ir studijuoti. Tai tiesiog puiku."

Vilida Krūminienė, UAB "Plaza" projektų valdymo departamento vadovė


 

"Studijos AFW-TMI davė pozityvų rezulatą ir gerai mane "apginklavo". Man buvo svarbu įvaldyti profesionalias projektų vadybos metodikas. Dėl užimtumo man buvo labai priimtina tokia studijų forma".

Irina Vigelienė, AB "Kretingos vandenys" direktorė
 


 

"Prieš studijuodamas AFW aš jau buvau studijavęs Didžiosios Britanijos Atvirojo universiteto programą "Profesionalus vadybos Diplomas". AFW  įgytos žinios ir patirtis suteikė man papildomų privalumų. Aukštas orientavimasis į praktiką. Įgyvendinant projektą svabu žinoti "povandeninius akmenis ir kabliukus", taip pat kiekvienoje projekinio darbo stadijoje atliktinus veiksmus".

Valerij Borovskij, UAB "Viltechmeda" informacinių technologijų skyriaus viršininkas
 


 

"Šios programos studijos buvo ideali galimybė plėtoti mano profesinį įvairiapusiškumą. Galėjau užtikrinti reikiamą studijų ir darbo tempą. Ačiū visiems, kas padėjo tai padaryti."

Jurijus Mirošničenko, AB "Ragutis" informacinių technologijų skyriaus viršininkas
 „... Studijuodami Jūs ne tik įgysite reikiamų žinių, atitinkančių geriausius pasaulio standartus, bet ir patirsite malonumą bendraudami su kolegomis“.

Jurij Sokol, VšĮ TMI direktorius
 "Dėkoju kurso „Projekto valdymas“ dėstytojams už  išsamiai ir įdomiai pateiktą informaciją bei naudingas praktines užduotis, o kurso organizatoriams – už gerą kursų organizavimą."

Ernesta Petkauskienė, UAB „LUKOIL TECHNOLOGY SERVICES BALTIC“ personalo specialistė"Projektų valdymo tema domėjausi ne dėl smalsumo. Darbe labai trūko praktinių įgūdžių. Kursas suteikė man reikiamą postūmį ir realias priemones profesiniam tobulėjimui. Laisvas ir atviras bendravimas praktinių užsiėmimų metu suteikė galimybę pasidalinti su kitais dalyviais savo darbine patirtimi, ir perimti geriausią jų patirtį. Dėkoju už kokybiškas studijas!"

Renata Puidokaitė, UAB "Bioprojektas" projekto vadovė"Šie kursai parodė kas yra sisteminga projekto vadyba, kaip turi dirbti projekto vadovas, už ką jis atsako, kokios jo pareigos ir teisės. Kursuose labai naudinga buvo tai, kad buvo siekiama parodyto komandinio darbo privalumus. Kursai buvo tikrai naudingi – tai teorinis pagrindas tolimesniam asmeniniam tobulėjimui projektų vadybos srityje. Ačiū."

Kęstutis Virbašius, UAB „Bioprojektas“ projektų vadovas„Norėčiau padėkoti už suteiktą galimybę įgyti žinių. Ačiū! Atskira padėka kurso dėstytojams Irinai ir Michailui. Negaliu nepažymėti seminarų kokybės – viskas buvo aukščiausiame lygyje. Kursas unikalus. Suteikia galimybę pamatyti projekto organizacinius procesus iš vidaus, praktinės pusės, kas be galo svarbu mokantis. Ačiū Jums visiems.“

Viačeslavas Gordeyus UAB "LIT-INVEST", turto valdymo vadovas 

Grįžti į programos aprašymą