Atsiliepimai

Studijų naudą darbui ir karjerai gali patvirtinti daugiau kaip 500 IAB programos absolventų.

 

 

BŪK SU PIRMAUJANČIAIS! 

Asta, Ukmergės r. savivaldybės administracijos Apskaitos skyriaus vedėja
"...praktiniai užsiėmimai, nuolatinis dėstytojų palaikymas pavertė mokymąsi maloniu..."

Lilija, UAB "Ordeta" 
vyr. buhalterė

"Tapti Tarptautinių standartu žinovu yra tikrai įmanomas dalykas..." 

Žana, UAB "Integre Trans"
direktorė

"Studijų metu įvaldomi ne tik finansinės atskaitomybės rengimo, bet ir jos analizės
įgūdžiai."


 

Programa puikiai tinka...

"Studijuojant programą įvaldomos finansinės atskaitomybės pagal TFAS rengimo ir analizės žinios bei įgūdžiai. Programa puikiai tinka norintiems tobulintis finansų srityje. Programos užduotys atitinka nurodytas temas ir įvaldymui skirtą laiką. Temų detalizacija atskleista pakankamai išsamiai ir padeda gerai įsisavinti žinias. Studijų metu taikomi aktyvūs metodai. Šie metodai ir grupinis darbas yra ganėtinai originalūs bei praktiški, padeda atskleisti ir spręsti problemas. Programa yra aktuali ir skatina buhalterinės bei valdymo apskaitos specialistų kompetencijos augimą.
SIŪLAU ŠIĄ PROGRAMĄ PATVIRTINTI.... iš valstybės tarnautojų mokymo programos recenzijos."

Aleksandras Rutkauskas,
profesorius, VGTU fakulteto dekanas


 

Programa būtina, naudinga...

Studijų metu įvaldomi ne tik finansinės atskaitomybės rengimo, bet ir jos analizės įgūdžiai. Programa aktuali valstybės tarnautojams, kurių veikla tiesiogiai arba netiesiogiai siejasi su siūlomomis temomis. Ji vienodai tinka ir pradedantiems specialistams, ir jau dirbantiems buhalteriams, ir visiems asmenims, susijusiems su buhalterine apskaita.
Šią programą vertinu kaip būtiną, naudingą ir ji neabejotinai nusipelno specialistų dėmesio.

...  iš valstybės tarnautojų mokymo programos recenzijos.

Danas Mikailionis,
Valstybinės Mokesčių inspekcijos prie LR Finansų ministerijos skyriaus viršininkas


 

Naudingas visiems buhalteriams, auditoriams...

"Aukštos kokybės mokomoji medžiaga. Labai svarbu, kad dėstytojas gali išaiškinti sudėtingus teorinius klausimus, pateikdamas paprastus pavydžius. Manau, kad šis kursas naudingas visiems buhalteriams, auditoriams, teisininkams, įmonių vadovams, ypač dabar, kai mūsų valstybė integravosi į Europos Sąjungą".

Liuza Peleckienė,
vyr. buhalterė, dirba Italijoje

 Suteikė galimybę kilti karjeros laiptais

"Aš labai džiaugiuosi, kad ir pagrindinio ir finalinio IAB programos lygio studijos atitiko mano lukesčius. Įgytos žinios ir įgūdžiai sustiprino mano pozicijas darbe bei suteikė galimybę kilti karjeros laiptais. Pilnas mokymosi medžiagos komplektas su gausybe pavyzdžiu, asmeninės ir grupinės konsultacijos, praktiniai užsiėmimai, nuolatinis dėstytojo palaikymas pavertė mokymo procesą ne tik pamokančiu, bet ir maloniu".

А. Maistrova
vyr. buhalterė, UAB "Stadaila"


 

"Apie studijas sužinojau iš elektroninio pasiūlymo, sudalyvavau atvirajame programos seminare. Programa mane sudomino, nutariau pabandyti ir nesigailiu. Įgyjau naujų žinių, praktikos, susipažinau su tos pačios srities kolegėmis, labai miela dėstytoja-konsultante. Gaila, kad studijos baigėsi taip greitai. O abejojantiems palinkėčiau studijuoti ir nesvarstyti, nes tikrai naudinga".

Valė Pranaitienė,
UAB "NAPC" vyr. buhalterė"Studijos čia įdomios, paskaitos neprailgsta ne tik dėl susidomėjimą keliančių dalykų bei jų pateikimo įvairovės, bet ir dėl kompetentingų bei draugiškų dėstytojų. Dėkoju už "mąstymo būdą" ir padrąsinimą įgytas žinias išradingai taikyti praktikoje, ieškant savo profesinio tobulėjimo kelio. Ko norėčiau palinkėti busimiems ir esamiems studentams ir studentėms? Studijuojant reikia turėti pašaukimą, tikslą bei norą atitinkantį studijuojamą sritį. Kelkite sau tikslus ir juos įgyvendinkite. Kryptingai eikite tikslo link. Studijuojant svarbu suvokti, kad tau to tikrai reikia, tada ir rezultatas bus maksimalus".

N. Belozerskich, 
AB "Kauno tiekimas" finansų konsultantė ""Studijų metu įvaldomi ne tik finansinės atskaitomybės rengimo, bet ir jos analizės įgūdžiai. Kursas suteikia gausybę naujų žinių, reikalingų rengiant finansines ataskaitas pagal tarptautinių standartų reikalavimus. „Tarptautinio menedžmento instituto“ centro dėstytojai užtikrina studijų kokybę ir yra geri konsultantai sprendžiant įvairius buhalterinės apskaitos klausimus".


 Žana Kel,
UAB "Integre", UAB "Integre Trans" direktorė


 

"Per tris mėnesius įgijau tarptautinę IAB kvalifikaciją, be problemų suderinau vyriausiojo buhalterio darbą su studijomis „Tarptautinis menedžmento instituto“ centre. Ačiū centrui už aukštą studijų kokybę".


 Inga Konvoj,
UAB "LIT-INVEST" vyr. buhalterė, ekonomistė


 

"Patiko rimtumas ir kruopštus sisteminis parengimas. Kursas leido kritiškai pažvelgti į kasdieninius darbus. Man tai buvo nauja galimybė įgyvendinti įgūdžius ir profesinius gebėjimus. Labai ačiū dėstytojams ir TMI administracijai."

Olga Bragina,
UAB "Norfos mažmena", vyr. buhalterė"Mokymosi rezultatas IAB programos L3, L4 lygiuose visiškai atitiko mano lūkesčius. Visų pirma, aš gavau didelį malonumą nuo pačio mokymosi proceso, nuo bendravimo su naujais žmonėmis. Nuolatinis bendravimas su kolegomis padėjo giliau įsisavinti gaunamas žinias. Savarankiški rašomieji darbai padėjo įtvirtinti visą tai, ką aptarinėjome per seminarus. Man labai patiko studijos, ir dabar netgi gaila, kad viskas taip greitai baigėsi. Turbūt vieninteliu trūkumu laikyčiau tai, kad susitikimai buvo ne tokie dažni, kaip norėjosi"

Marija Staniševskienė,
AB "Vilniaus centrinė universalinė parduotuvė" vyr. finansininkė"Studijuodama kursą įgijau aiškų supratimą apie tarptautinių buhalterijos standartų taikymą, radau atsakymus į daugelį dominančių klausimų"

Valentina Valis, 
UAB "Švenčių studija", vyr. buhalterė"You want to themselves develop? Elementary Level 3 and Final Level 4 IAB Programme Studies in the International Institute of Management, Vytenio Str. 50-810, Vilnius City, Lithuania, will meet all your wishes.
Is prepared good training material, competent Tutor.
Me Level 4 has opened up the opportunity to complement their professional abilities and become Fellow IAB.
International Institute of Management with IAB waiting for Yours". 

Ramanė Rinkevičienė,
finansų konsultantė, IAB asociacijos narė"Noras gerai mokėti tarptautinius apskaitos standartus atsirado jau prieš kelis metus – kai tik pirmą kartą įsidarbinau įmonėje, kurioje apskaita buvo tvarkoma pagal tarptautinius, o ne verslo apskaitos standartus. Labai apsidžiaugiau sužinojusi, kad Lietuvoje galima baigti TAS kursus ir įgyti norimas žinias būtent lietuvių kalba. Svarsčiau, ar eiti į L5, ar iš pradžių baigti L4 lygį. Vis tik nutariau pradėti  nuo L4 lygio. Nors ir turiu nemažai patirties, L4 lygio kursai tikrai man buvo naudingi – kursai ne tik suteikė naujų žinių, bet ir padėjo „pertvarkyti“ mąstymą iš lietuviško į tarptautinį – informacijos pateikimas, pats standartų tekstas ir neeilinės verslo situacijos.

Šiuo metu studijuoju L5 lygyje. Kursai įdomūs, informatyvūs, bet labai sunkūs. Dabar suprantu, kad L4 kursai buvo labai geras startas, padedantis lengviau įsisavinti naujas žinias L5 lygyje.  Tapti Tarptautinių standartu žinovu yra tikrai įmanomas dalykas dėka patogiai lietuvių kalba pateiktos medžiagos, kvalifikuotos dėstytojos pagalbos ir savo paties įdėto darbo (reikia tikrai daug mokytis savarankiškai, ypatingai L5 lygyje).

Aš tikrai norėčiau parekomenduoti šiuos kursus visiems jau patirusiems finansų sektoriaus specialistams, norintiems susipažinti arba pagilinti ir įtvirtinti savo Tarptautinių apskaitos standartų žinias, o taip pat padėkoti Tarptautinio menedžmento institutui ir visam jo kolektyvui už suteiktą galimybę mokytis ir tobulėti bei palinkėti jiems sėkmės ir daug gražių akimirkų tarp žingeidžių žmonių!"

Lilija Voitekėnienė
UAB "Ordeta", vyr. buhalterė"2014 metais pradėjau studijas VšĮ Tarptautiniame menedžmento institute, kadangi esu maksimalistė, iš karto studijavau  du  kursus: kursą L3 "Tarptautinė finansų apskaita" ir kursą L4 "Finansinė atskaitomybė pagal TFAS“.  Baimės buvo daug, kad galiu neišlaikyti egzaminų, tačiau su nerealių dėstytojų Larisos ir Violetos pagalba, man pavyko abu egzaminus išsilaikyti labai gerai. Mokymosi medžiaga buvo pateikta išsami, kilus neaiškumams, visada  gaudavau asmenines konsultacijas, be to, praktiniai užsiėmimai, nuolatinis dėstytojų palaikymas pavertė mokymąsi maloniu. Nuolatinis bendravimas, su kolegomis bei dėstytojomis, padėjo giliau įsisavinti gaunamas žinias.

Mano studijos gavus L3 "Tarptautinė finansų apskaita" ir L4 "Finansinė atskaitomybė pagal TFAS“ sertifikatus nesibaigė, šiuo metu studijuoju kursą L5 "TFAS profesionalams". Tikiuosi pabaigti jį sėkmingai su dėstytojos Violetos pagalba ir jos suteikiamom žiniom.

Ačiū ir VšĮ Tarptautinio menedžmento instituto visai administracijai už tokias, mano manymu, labai reikalingas studijas ir linkiu Jums visiems sėkmingo darbo." 
 

Asta Navickienė
Ukmergės r. savivaldybės administracijos Apskaitos skyriaus vedėja"Studijuoti TMI paskatino noras turėti daugiau žinių savo frofesinėje  srityje,  mokymosi metu įgijau   naujų žinių, praktikos, susipažinau su finansų srities kolegėmis, profesionalia  dėstytoja Violeta. Mokomoji medžiaga aukštos kokybės pravers praktikoje. Įgijau  L3 "Tarptautinė finansų apskaita" ir L4 "Finansinė atskaitomybė pagal TFAS“ sertifikatus,  ateityje planuoju  studijuoti kursą L5 "TFAS profesionalams". Šiuos mokymus norėčiau parekomenduoti  jau patyrusiems finansų sektoriaus specialistams kryptingai siekiantiems tikslo."

Rasa Kazlauskaitė
Vadovė IĮ "Rasos biuras"„Mokymosi programa „Tarptautinė finansų apskaita“ (L3) suteikia ne tik žinių apie tarptautinių apskaitos standartų reikalavimus, bet ir moko juos taikyti apskaitoje. Šiuo požiūriu kurso medžiaga ypač naudinga, nes praktinių uždavinių pagrindu moko analizuoti įvairių tipų įmonių finansinę veiklą ir vertinti jų finansinę padėtį.

Mano manymu, kursas ypač vertingas tuo, kad suteikia pasitikėjimo savo žiniomis bendraujant su užsienio partneriais, padeda teisingai įvertinti jų dalykinius pasiūlymus, stiprina tarpusavio pasitikėjimą.

Manau, dabartiniems buhalteriams verta ir būtina mokytis šį kursą, kadangi tarptautinių apskaitos standartų nežinojimas ir netaikymas nuvertina šiuolaikinį specialistą.“

T. Šelichova,
UAB „Patyra“, direktorė-auditorė”Esame Danų apskaitos centras įsikūręs Lietuvoje, todėl mūsų įmonėje darbuotojai dirba pagal tarptautinius apskaitos standartus. Siekdami kelti darbuotojų kvalifikaciją, jau kelerius metus bendradarbiaujame su VšĮ Tarptautiniu menedžmento institutu. Mums svarbiausia buvo surasti specialistus, kurie perduotų ne tik teorines žinias, bet suteiktų praktinių įgūdžių. Pradėjome nuo L3 lygio, šiame etape svarbus požiūris į darbą ir tobulėjimą. Lygis sudėtingas ir intensyvus, tačiau darbuotojai nuolatos džiaugėsi mokymosi metodais ir pagalba iš dėstytojų, taip pat galimybe suderinti darbo ir mokymų grafikus.

L4 lygio mokymai  taip pat pakankamai sudėtingi, taigi skatina darbuotojus nuolatos tobulėti. Kurso medžiaga parengta sistemingai ir kruopščiai, kad padėtų kiekvienam buhalteriui ir apskaitininkui įsisavinti naudingus procesus. Mūsų darbuotojai turi galimybę į situaciją pažvelgti kitu kampu, įvertinti savo, kaip specialisto sugebėjimus ir juos tobulinti. Norime padėkoti visų darbuotojų vardu už dėstytojų smulkmeniškumą, kruopštumą ir norą padėti mums ”augti”. Taip pat TMI administracijai už gražų bendradarbiavimą.”

Ugnė Zitinevičiūtė
UAB "
Nielsen & Nielsen Holding SSC", personalo vadovėNUOTRAUKŲ FOTOALBUMAS


Nemokamos knygos Jums

Elektroninė knyga buhalteriui
"Nauji laikai – nauji vaidmenys"